Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu, 14.03.2021 r.

1.   Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz parafialny.

2.   W Wielkim Poście w piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.15. dla dzieci, o godz. 17.00 dla dorosłych i o godz. 19.00 dla młodzieży. Natomiast Gorzkie Żale z nauką pasyjną będą śpiewane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15.

3.   W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. O godz. 18.00 Msza św. w intencjach nowennowych.

4.   W piątek przypada Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP i Patrona Kościoła Powszechnego. Modlitwy nowennowe odmawiane są o godz. 17.50.

5.   Przy figurze Św. Antoniego stoi pojemnik, gdzie można wrzucać zużyte telefony komórkowe i tablety. Pieniądze uzyskane z utylizacji zużytej elektroniki zostaną przeznaczone na prace remontowe domu rekolekcyjnego w Nowym Kawkowie.

6.   Bracia Kapucyni do 25 marca przebywają na kwarantannie z powodu wyniku pozytywnego, jaki otrzymał jeden z nich. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa bez zmian są sprawowane przez księży z zewnątrz. Bóg zapłać za wsparcie modlitewne.

7.   Za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na potrzebujących.

8.   Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła, wspólnoty zakonnej oraz na renowację krzyża papieskiego składamy serdeczne Bóg zapłać!