Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.2020 r.

1.    W dniu dzisiejszym i jutro za nawiedzenia kościoła można uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany za zmarłych. Zgodnie z przepisami odpust można uzyskać raz w ciągu dnia.

2.    Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii lub w kancelarii. Przez cały listopad będziemy modlić się za tych zmarłych podczas różańca o godz. 17.15. oraz na Mszy św. o godz. 18.00.

3.    Nasza parafia włącza się w akcję „Różaniec do granic nieba”. Poprzez przebłaganie Boga za grzech zabijania nienarodzonych i wynagrodzenie cierpienia, jakiego doznały dzieci nienarodzone pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów. W dniach 01 – 08 listopada
zapraszamy do kościoła na wspólną modlitwę zaraz po Mszy św. wieczornej.

4.    W środę o godz. 19.30 próba dla młodzieży ze szkół średnich przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.

5.    W I czwartek miesiąca o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 Msza św. dla FZŚ. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie po Mszy św. wieczornej.

6.    W I piątek miesiąca od godz. 9.00 udamy się do chorych z Komunią Św.  O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga krzyżowa prowadzone przez FZŚ.

7.    W I sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30. O godz. 12.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 18.00 Msza św. dla wspólnoty „Żywego Różańca” wraz ze zmianą tajemnic.

8.    W minionym tygodniu do domu Ojca odeszli: Renata Falkiewicz i Barbara Jędrzejczyk. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: Ojcze nasz…, Wieczny odpoczynek…

9.    Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej. Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie.