Ogłoszenia duszpasterskie na 34. niedzielę zwykłą, 22.11.2020 r.

1.  W dniu dzisiejszym za ponowienie „Aktu Oddania Sercu Bożemu” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2.  Do końca listopada modlimy się za zmarłych wypisanych na kartkach wspominkowych o godz. 17.15 oraz na Mszy św. o godz. 18.00.

3.  Od 23 listopada będziemy roznosili opłatki po naszej parafii. Zwracamy uwagę, że do tego upoważnieni są tylko bracia kapucyni. Roznoszenie opłatków rozpocznie się od godz. 16.00 od ul. Piłsudskiego.  Ofiary, które zostaną złożone przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Opłatki można także nabywać w zakrystii, na furcie oraz w kancelarii.

4.   W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. dla czcicieli św. o. Pio. Kancelaria tego dnia będzie nieczynna.

5.   W środę o godz. 18.00 Msza św. nowennowa przez wstawiennictwo Matki Miłosierdzia.

6.   Nowenna do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej zostanie odmówiona w piątek po różańcu wypominkowym.

7.   Za tydzień I niedziela adwentu. Msza św. Roratnia codziennie o godz. 7.00 (prosimy o przynoszenie lampionów – świec); dla dzieci w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.30. Zapraszamy także na śpiew Godzinek o Matce Bożej na godz. 6.30.

8.   W sklepiku parafialnym można nabyć świece wigilijne „Caritas”.

9.   Ks. kan. dr hab. Lucjan Świto, prof. UWM zwraca się z prośbą do osób dorosłych, które zostały w dzieciństwie adoptowane, o wypełnienie anonimowej ankiety. Wyniki ankiet zostaną wykorzystane w pracy naukowej.  Link do ankiety znajduje się na stronie internetowej naszej parafii.

10.  Za tydzień będziemy zbierali ofiary do puszki na Kościół w potrzebie.

11.   Serdecznie dziękujemy Wam za wszelkie dobro, jakiego doświadczamy od Was każdego dnia. Pamiętamy o Was w naszych modlitwach.