Ogłoszenia duszpasterskie na 33. niedzielę zwykłą, 15.11.2020 r.

1.   Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszki dla potrzebujących.

2.   W poniedziałek 16 listopada przypada główna uroczystość odpustowa naszego kościoła: NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Msze św. tego dnia będą o godz: 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Kazania tego dnia będzie głosił ks. ppor. Straży Granicznej Paweł Grzeszek, proboszcz parafii Straży Granicznej w Kętrzynie.

3.    Dziś po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy parafialne rekolekcje pt:. „Oddanie 33”. Przez 33. dni po Mszy św. wieczornej będziemy przygotowywali się do aktu całkowitego oddania się Jezusowi przez Maryję.

4.   We wtorek w Święto Św. Elżbiety Węgierskiej, patronki FZŚ na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wspólnotę FZŚ.

5.   W środę po różańcu wspominkowym Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia oraz Msza św. o godz. 18.00 w tych intencjach.

6.   W czwartek Msza św. o g. 18.00 w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam.

7.   W zakrystii można zapisywać się na prenumeratę miesięcznika „Różaniec” na rok 2021. Zachęcamy także do zapisania się na prenumeratę miesięcznika „WPIS” z Krakowa, który od lat promuje takie wartości jak: wiara, patriotyzm i sztuka. Cena w prenumeracie tylko 5 zł.

8.  W sklepiku parafialnym są już do nabycia świece „Caritas”. Zatroszczmy się i weźmy je także dla tych parafian, którzy ze względu na wiek pozostali w domach.

9.  Za tydzień w niedzielę o godz. 14.00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych.

10. Za wszelkie ofiary, jakie składacie na nasz kościół i klasztor serdecznie Wam dziękujemy pamiętając o Was w codziennych modlitwach.