Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Św. Franciszka z Asyżu, 04.10.2020 r.

1.  W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.  Nabożeństwo różańcowe odbywa się codziennie o godz. 17.30.

3.  1 października naszą wspólnotę zakonną zasilił o. Grzegorz Świderski, który przez ostatnie 12. lat pracował jako misjonarz w Afryce w Gabonie. Serdecznie go witamy i życzymy Bożego błogosławieństwa w posłudze duszpasterskiej oraz opieki Maryi, Matki Miłosierdzia.

4.   We wtorek po Mszy św. wieczornej modlitwa pod krzyżem papieskim przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

5.   W sobotę 10 października Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Warmińskiej zaprasza na konferencję pt.: „LGBT – aspekty etyczne i prawne. Jak zabezpieczyć dzieci przed deprawacją seksualną?”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

6.   Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzili XX Dzień Papieski, pod hasłem Totus Tuus. Tego dnia odbędzie się tradycyjna zbiórka do puszek na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.

7.   Z okazji obchodzonego Dnia Papieskiego w dniu 11 października (tj. w niedzielę) o godz. 17.oo w kościele Chrystusa Odkupiciela Człowieka odbędzie się koncert papieski „Totus Tuus” podczas którego wystąpi ELENI. Zaproszenie na koncert jest cegiełką (20 zł) wspierającą fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zaproszenia są odebrania w Kurii Biskupiej (ul. Pieniężnego 22) lub w Księgarni Diecezjalnej – ul. Staszica.

8.   W sklepiku parafialnym można nabyć kalendarze ścienne na rok 2021 ze Św. Janem Pawłem II i kard. Wyszyńskim. Cena 15 zł.

9.   Spotkanie dla rodziców dzieci z klas I i II Szkoły Podstawowej mieszkających na terenie naszej parafii odbędzie się w niedzielę 11 października o godz. 14.00.

10. Za tydzień taca będzie przeznaczona na fundusz parafialny.

11. Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz klasztoru i parafii składamy Wam serdeczne Bóg zapłać.