Ogłoszenia duszpasterskie na 23. niedzielę zwykłą, 06.09.2020 r.

1.     Dziś przed kościołem nasz współbrat o. Piotr zbiera ofiary do puszki na budowę pustelni w Serpelicach.

2.     Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy pod krzyż papieski na modlitwę przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

3.     W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.     We wtorek obchodzimy Święto Narodzenia NMP. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

5.     Od najbliższego wtorku Ruch Światło-Życie dla dorosłych rozpoczyna swoje spotkania formacyjne. Chętne osoby zapraszamy tego dnia na Mszę św. o godz. 18.00, a potem na spotkanie w salce w klasztorze.

6.     W środę wspominamy Bł. Anielę Salawę, Patronkę FZŚ w Polsce. Franciszkanów Świeckich zapraszamy tego dnia na Mszę św. o godz. 18.00.

7.      Wspólnota „Spotkania Małżeńskie” zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie w czwartek 10 września o godz. 19.30. w sali w klasztorze. Na spotkania zapraszamy wszystkie małżeństwa, w każdym wieku, pragnące uczyć się dialogu w miłości, szukające umocnienia więzi małżeńskiej lub będące w kryzysie.

8.    W najbliższy piątek o g. 19.00 ruszają spotkania formacyjne oazy dla młodzieży. Wejście od zakrystii.

9.     13 września nasz współbrat o. Jan Chryzostom będzie obchodził swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą w Jego intencji o godz. 18.00.

10.   Za tydzień taca będzie przeznaczona na fundusz parafialny.

11.    Przypominamy, że Komunia Święta na rękę udzielana jest przy ołtarzu św. Jana Pawła II. W tygodniu prosimy, by osoby przyjmujące Pana Jezusa na rękę podchodziły jako pierwsze.

12.   Z racji na restrykcyjne wymagania sanitarne w tym roku z naszej parafii nie będzie grupy pielgrzymkowej na uroczystości odpustowe w Gietrzwałdzie.

13. 13. września Zarząd Oddziału Związku Sybiraków zapraszają na obchody Dnia Sybiraka i 81. rocznicy Związku Sowieckiego na Polskę. Godz. 11.00 Msza św. w intencji zmarłych i żyjących Sybiraków. O godz. 12.30 Przy pomniku Pamięci Zesłańców Syberyjskich złożenia wieńców, kwiatów i zapalenie zniczy.

14.   Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.