Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Adwentu.

1.   Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na rzecz potrzebujących z naszej parafii.

2.   Dzisiaj o g. 15.30 w sali pod kościołem odbędzie się wigilia dla osób samotnych z naszej parafii.

3.   Serdecznie dziękujemy za przyniesione ozdoby świąteczne, które będą zdobić kościelne choinki. Dekoracje można składać do kosza umieszczonego na prezbiterium.

4.   W poniedziałek 23. dnia miesiąca czcicieli św. o. Pio zapraszamy na Mszę św. na g. 18.00 w intencjach Grupy Modlitwy o. Pio. Na g. 10.00 zapraszamy do kościoła ministrantów i młodzież do pomocy w dekoracji świątecznej kościoła. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

5.   We wtorek, 24 grudnia Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. Msze święte o godz. 7.00 i 8.00. Nie ma Mszy św. o 18. Serdecznie zapraszamy wszystkich na g. 24.00 na celebrację uroczystej Eucharystii zwanej Pasterką poprzedzoną procesją z figurką Dzieciątka Jezus do żłóbka
i wspólną Liturgią Godzin o 23.30.

6.   W Wigilię spowiadamy od 6.30 do 12.00 bez przerw. Następnie kościół będzie zamknięty do godz. 23.00 w celu przygotowania wystroju świątyni.

7.               27 dnia. miesiąca zapraszamy na g. 17.30 na Nowennę do MB Gietrzwałdzkiej.

8.               W zakrystii można zapisywać się na pielgrzymkę autokarową na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 czerwca.

9.   Porządek liturgiczny w czasie dwóch dni świątecznych jak w każda niedzielę. W sam dzień Bożego Narodzenia czyli w środę nie ma dyżuru spowiedzi. Jeżeli jednak będzie taka potrzeba proszę zgłosić się do zakrystii.

10.  W minionym tygodniu zostały założone nowe zawiasy do drzwi kościelnych. Koszt inwestycji wyniósł 4 tys. zł. Dziękujemy za złożone ofiary na pokrycie tego remontu i równocześnie prosimy o dokładne zamykanie drzwi.

11.   Zapraszamy do sklepiku kościelnego, gdzie można nabyć wartościowe książki czy kalendarze jako upominek pod choinkę. Polecamy zwłaszcza piękną pozycję pt:. „Święty Prymas”.

12.   Ruch Światło-Życie zaprasza do udziału w Sylwestrowej Oazie Modlitwy Dorosłych, która odbędzie się w naszej parafii w dniach 29-30-31.12.2019; w godzinach 17.00-21.00. W programie: konferencja, Eucharystia, dzielenie Słowem Bożym, Nieszpory, spotkanie przy herbacie. Temat rekolekcji: Wielka Tajemnica Wiary. Zapisy u P. Oli bezpośrednio lub telefonicznie pod numerem wskazanym na plakacie na tablicy ogłoszeń.

13.         Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i klasztoru. Pamiętamy o Was w naszych modlitwach.