Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę Adwentu 15.12.2019 r.

1.   Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz parafialny.

2.   Informujemy, że w poniedziałek Msza św. za zmarłych: Helenę i Józefa Paczkowskich oraz Tadeusza Mańkowskiego zostanie odprawiona o g. 8.00.

3.   Dziś na Mszy św. o g. 11.30 dziesięć osób z naszej parafii zostanie ustanowionych lektorami. Otrzymają krzyże i zostaną posłani do czytania Słowa Bożego.

4.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Tego dnia rozpocznie się Nowenna do Dzieciątka Jezus, która będzie czytana na Mszy św. o g. 7.00.

5.    Dziękujemy bardzo za duży odzew zbiórki żywności dla potrzebujących z naszej parafii. Dzięki Waszej pomocy 18 grudnia pięćdziesiąt osób dostanie świąteczne paczki.

6.    W czwartek Msza św. o g. 18.00 będzie w intencji Ojczyzny, Radia Maria i TV Trwam.

7.    Od dzisiejszej niedzieli o. Grzegorz Gutek prowadzi rekolekcje adwentowe w Ostródzie u franciszkanów konwentualnych. Otoczmy go swoją modlitwą.

8.    Zachęcamy parafian, zwłaszcza dzieci do wspólnego udekorowania choinek, które staną w naszym kościele. Gotowe ozdoby prosimy o przyniesienie w IV niedzielę Adwentu.

9.    Za tydzień 22 grudnia o g. 15.30 odbędzie się wigilia dla osób samotnych z naszej parafii. Osoby, które zgłosiły się do pomocy przy dekoracji sali, ustawiania stołów zapraszamy do pomocy w tę sobotę na g. 10.00 do amfiteatru.

10.  Dziękujemy wam za wszelkie Wasze wsparcie. Pamiętamy o Was w naszych codziennych modlitwach.

11. Za tydzień będziemy zbierali ofiary do puszek na potrzebujących z naszej parafii.