Ogłoszenia duszpasterskie na 30. niedzielę zwykłą 27.10.2019 r.

1.  W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

2.  Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę.

3.  W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I piątek i I sobota m-ca. W piątek pierwszego listopada wypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu według porządku niedzielnego. Przypominamy, że w tym dniu i we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych za nawiedzenie kościoła lub kaplicy publicznej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4.  Do chorych z Komunią św. udamy się – 8. listopada.

5.   1 listopada kancelaria nie będzie czynna.

6.   W I sobotę m-ca, 2 listopada – przypada liturgiczne Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.  Msze św. tego dnia będą jak w dzień powszedni. Od g. 11.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. O g. 12.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Zmiana tajemnic dla członków Żywego Różańca odbędzie się w sobotę 9 listopada.

7.   Małżonków pragnących pogłębić i odnowić swoją relację w związku, zapraszamy do wzięcia udziału w Weekendzie Małżeńskim organizowanym przy naszym kościele w dniach 22 – 24 listopada b.r. Tematem rekolekcji w formie warsztatowej będzie: “Jak zdobyć Cię na nowo? Boży plan dla Małżeństwa”. Szczegóły i zapisy na stronie www.weekendmalzenski.pl

8.   Za tydzień w niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej o. Grzegorza Filipiuka, który opowie nam o roli Bł. Honorata Koźmińskiego w propagowaniu objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie oraz o działalności Błogosławionego na rzecz odzyskania przez Polskę niepodległości. Po Mszach św. będzie można nabyć książki o. Grzegorza.

9.   Od pierwszej soboty listopada Msza święte sprawowane w sobotę wieczorem, będą odprawiane według formularza niedzielnego.

10.  Od poniedziałku będzie już dostępna księga intencji na 2020 r. Chętnych pragnących zamówić intencje na przyszły rok zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.

11.   Składamy wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Pamiętamy o was w codziennej modlitwie.