Ogłoszenia duszpasterskie na 29 niedzielę zwykłą 20.10.2019 r.

1.  Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. Z tej racji dzisiejsza taca jest przeznaczona na cele misyjne prowadzone przez naszą warszawską
prowincję braci kapucynów.

2.  Dziś o godz. 17.oo w hali URANIA odbędzie się koncert papieski „Wstańcie, chodźmy!”, podczas którego wystąpi olsztyńska formacja muzyczna MOCNI W WIERZE. Przed URANIĄ, od godz. 16.45, wolontariusze z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia będą rozdawali zaproszenia/cegiełki. Każdy,
kto przyjdzie na koncert, będzie mógł wesprzeć fundusz stypendialny młodzieży Fundacji.

3.  W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

4.  Zbliża się miesiąc listopad – czas wdzięcznej pamięci o naszych bliskich, którzy odeszli
do wieczności. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad w czasie
różańca i na Mszy św. o godz. 18.00.

5.  Wspólnota domowego Kościoła działająca przy naszej parafii serdecznie zaprasza wszystkie małżeństwa w najbliższą sobotę 26 października na Mszę św. o g. 18.00 wraz z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Po Eucharystii małżonkowie są zaproszeni na spotkanie małżeńskie ze słodkim poczęstunkiem do sali w klasztorze.

6.   W środę, 23 października czcicieli św. o. Pio zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.

7.   Małżonków pragnących pogłębić i odnowić swoją relację w związku, zapraszamy do wzięcia udziału w Weekendzie Małżeńskim organizowanym przy naszym kościele w dniach 22 – 24 listopada b.r. Tematem rekolekcji w formie warsztatowej będzie: „Jak zdobyć Cię na nowo? Boży plan dla Małżeństwa”. Szczegóły i zapisy na stronie www.weekendmalzenski.pl

8.   Osoby pragnące poznać język i kulturę włoską zapraszamy na kurs językowy, który co środę
po Mszy św. wieczornej prowadzi w naszym klasztorze o. Andrzej Tomkiel.

9.  W tym tygodniu przypadają:

– w poniedziałek wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa

– we wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

– w środę wspomnienie św. Jana Kapistrana, kapłana.

10. Składamy wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Pamiętamy o was
w codziennej modlitwie.