Ogłoszenia duszpasterskie na 32 niedzielę zwykłą – 11.11.2018

 

  1. W piątek, 16 listopada, przypada główna uroczystość odpustowa naszego kościoła: NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia. Tradycyjnie poprzedzona zostanie Triduum Eucharystycznym, którego szczegółowy program znajduje się w małej gablotce po prawej stronie kościoła. W dni od 13 do 15 listopada Msze św. o godz. 7.00, 9.00, i 18.00. a o 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.30 do 18.00. W sam dzień odpustu, 16 listopada Msze św. o godz. 7, 9, 16.30 i uroczysta Msza pod przewodnictwem Ministra Prowincjalnego, br. Łukasza Woźniaka o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!
  2. W pierwszy dzień Triduum Eucharystycznego – 13 listopada – obchodzimy uroczystość Konsekracji naszego Kościoła. Zapraszamy szczególnie na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00.
  3. Odpowiadając na apel Matki Bożej zapraszamy 13 listopada na Msze św. wieczorna, a po niej na różaniec fatimski prowadzony w kościele przez Rycerzy fatimskich.
  4. W tym tygodniu, z racji na przypadające Triduum Eucharystyczne i uroczystość odpustową, kancelaria będzie czynna tylko w poniedziałek. W środę i piątek kancelaria jest nieczynna.
  5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczoną na fundusz parafialny. Pamiętamy o was każdego dnia w naszych modlitwach.
  6. Wdzięczność całej parafii należy się osobom dbającym o czystość naszej świątyni, a także tym, które zupełnie bezinteresownie zajmują się organizacją i rozdawaniem darów w ramach Caritasu i pomocy parafialnej. Niech Bóg hojnie im wynagrodzi ten trud i poświęcony czas.