Ogłoszenia duszpasterskie na 5 niedzielę zwykłą – 04.02.2018

 1. W związku ze zbliżającą się wizytacją Ks. Arcybiskupa, która będzie u nas dokładnie za trzy tygodnie, tj. 25. lutego – przygotujemy się przez nasze dzisiejsze spotkanie o godz. 15.00 – osób odpowiedzialnych za wspólnoty działające przy naszym kościele. Spotkamy się w salce duszpasterskiej wchodząc przez furtę klasztorną.
 2. Dziś o 16.00 – warsztaty z duchowości dotyczące tematyki uzależnień w sali pod kościołem.
 3. I również dzisiaj spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 17.00
 4. W poniedziałek będzie Msza św. z udziałem Grupa Odnowy w Duchu Świętym. Następnie adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
 5. Jutro św. Agaty – błogosławieństwo chleba na zakończenie Mszy św.
 6. Katechezy dla młodzieży i dorosłych od 6-ego lutego w kościele Chrystusa Odkupiciela Człowieka, ul. Wyszyńskiego.
 7. Na stronie internetowej olsztynski.civitaschristiana.pl są propozycje różnych wydarzeń religijnych i kulturowych dotyczących Tygodnia Małżeńskiego, od 7-13 lutego, pt. „Ciesz się swoim Małżeństwem”. Więcej w gablocie.
 8. Wspólnota Domowego Kościoła z parafii M. B. Różańcowej ul. Żytnia 68 – zaprasza 10. lutego na godz. 17.30 na Wieczór Małżeński. Szczegóły są również na plakacie.
 9. W tym roku Światowy Dzień Chorych – który ma zawsze miejsce we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – przypada w przyszłą niedzielę. Zapraszamy chorych parafian, którzy mogą być przywiezieni do kościoła – na Mszę św. o godz. 14.30, podczas której udzielimy Sakramentu Chorych.
 10. Dziękuję serdecznie osobom sprzątającym kościół i choinki, z Bratem Sebastianem na czele. Bóg zapłać
 11. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii

– w przyszłą niedzielę po Mszy o 13.00.

 1. Życzymy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu