Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę zwykłą

1.       Witamy w naszej parafii Misjonarza Krwi Chrystusa, ks. Andrzeja Szymańskiego ze Swarzewa. Ks. Andrzej jest regionalnym opiekunem Wspólnot Krwi Chrystusa.  Podczas dzisiejszej niedzieli głosi u nas kazania, których celem jest pomoc w powstaniu w naszej parafii takiej Wspólnoty.

2.       W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. z udziałem Grupa Odnowy w Duchu Świętym. Następnie na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.

3.       W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Chorych zapraszamy na Mszę święte o godz. 10.oo podczas której będzie udzielany  sakrament Namaszczenia Chorych i 18.oo również, dla tych którzy nie mogli być przed południem i przyjąć sakramentu.

4.       Od 20 stycznia w kinach można oglądać film Ślady stóp. To najnowsze dzieło twórców słynnego filmu Ziemia Maryi. W tym pięknym obrazie widz staje się niejako pielgrzymem i wraz z bohaterami dostaje szanse na odkrycie swojej drogi życia. Gorąco zachęcamy do obejrzenia.

5.       Dzisiejsza puszka przeznaczona jest na ubogich naszej parafii. Dziękujemy za każdy dar serca.