Ogłoszenia duszpasterskie na 30. niedzielę zwykłą – 23.10.2016

 

  1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Wspomagamy misje modlitwą i ofiarą. Taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieło Misyjne.

 

  1. Przychodnia „Auris” Aparaty Słuchowe z ul. Wyszyńskiego 1 – zaprasza codziennie na bezpłatne badanie słuchu od poniedziałku do piątku od 8.00 – 16.00.

 

  1. W czwartek – spotkanie lektorów o 19.00

 

  1. Jest organizowany wyjazd na Intronizację Chrystusa Króla do Krakowa. Wyjazd byłby w piątek 18 listopada o 24.00, a powrót w niedzielę około 22.00. Koszt wyjazdu w całości 230 zł: w tym jest opłacony przejazd, obiad, kolacja , nocleg u Ojców Pijarów, śniadanie. Chętni proszę by się zgłosili do kancelarii w piątek 28-ego października.

 

  1. Dzisiaj o godz. 18.00 będzie Msza św. dla grupy Modlitwy św. Ojca Pio, a następnie spotkanie w sali duszpasterskiej w klasztorze. Zapraszamy również tych, którzy pragną dołączyć do tej grupy modlitewnej.

 

  1. W gablocie przed kościołem informacja o koncercie : „Mocnych w wierze” ,który odbędzie się dziś w kościele parafialnym św. Franciszka z Asyżu.
  2. Są jeszcze kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. Na kartkach można dodać konkretny dzień, w którym mają być odczytane. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad na Mszy św. o godz. 18.00.