Ogłoszenia duszpasterskie 28 niedziela zwykła 9 październik 2016

  1. Dziś dzień papieski pod hasłem Jan Paweł II – „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Zbieramy dobrowolne ofiary do puszki na rzecz stypendystów Jana Pawła II.
  2. Taca w dniu dzisiejszym jest przeznaczona na fundusz parafialny.
  3. Na stolikach znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. Na kartkach można dodać konkretny dzień, w którym mają być odczytane. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad na Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W dniu dzisiejszym o godz. 19.00 odbędzie się koncert ksylofonowo-organowy. Wystąpią: Jan Burzyński, Ewa Wankiewicz, Joanna Miechowicz-Zając.
  5. Składamy wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Pamiętamy o was w codziennej modlitwie.
  6. W czwartek 13 października przypada wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. Również tego dnia odbędzie się ostatnia procesja fatimska w tym roku.
  7. W związku z przypadającym dniem papieskim zapraszam do olsztyńskiej hali „Urania” na 16.10.2016(niedziela) na godz. 17.00 na koncert papieski „Bądźcie miłosierni” podczas którego wystąpią: formacja muzyczna LUMEN oraz chór MOCNI W WIERZE. Zaproszenie na ten koncert są cegiełką wspierającą fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Koszt zaproszenia to 10zł. Zaproszenia są do odebrania w Kurii Biskupiej (ul. Pieniężnego) oraz w Księgarni Diecezjalnej (na ul. Św. Barbary).