Ogłoszenia duszpasterskie 25 niedziela zwykła 18 wrzesień 2016

  1. W poniedziałek kancelaria nie czynna. W ważnych sprawach proszę przyjść we wtorek po południu.
  2. Grupa Odnowy w Duchu Świętym przy naszej parafii zaprasza na spotkania w każdy poniedziałek na godz. 19.00.
  3. Zapraszamy na spotkania Biblijne na środę o godz. 19.00.
  4. 23 września w piątek wraz ze wspólnotą Modlitwy Św. Ojca Pio zapraszamy na godz. 17.30 na nabożeństwo a następnie Msza święta.
  5. W niedzielę 25 września, rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy przez kolejnych 9 dni na wspólną Mszę św. o 18.00 z refleksją o życiu Świętego. Pragniemy byśmy jako parafia uroczyście przeżyli ten dzień patronalny. Jest zakupiona i postawiona w ogrodzie figura św. Franciszka, którą poświęcimy przed Mszą św. o 18.00. A po Transitusie zapraszamy na grill parafialny do klasztornego ogrodu. Trwają jeszcze prace związane z tym projektem. Dziękujemy tym parafianom, którzy zechcą złożyć ofiarę na realizację tego celu, np. w kopercie na tacę, czy w zakrystii.
  6. Spotkanie Młodych w Rybakach 24 września. Szczegóły na plakacie.
  7. Federacja Organizacji Socjalnych naszego Województwa organizuje akcje charytatywną na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. W ramach tej akcji w przyszłą niedzielę 25-ego po mszach św. będzie kiermasz ciast, a ofiary przy tej okazji złożone będą przeznaczone na wspomniany cel. Bóg zapłać za ofiarność. Bliższe informacje w gablocie.
  8. Zamierzamy jako parafia zorganizować jeszcze w tym roku krótką pielgrzymkę do Wilna od piątku 28 października do niedzieli 30-ego. Wyjazd byłby o 5.00 rano, a przyjazd w niedziele w nocy. Informacje w Zakrystii. Szczegóły jeszcze podamy.
  9. W niedzielę 25 września, Samorządowa Rada Osiedla „Pojezierze”, organizuje „Święto Latawca”. Początek festynu o godz. 12:00 w Parku Kusocińskiego przy hali sportowej UWM (dawniej „START”). Rozegrane zostaną zawody w kategorii latawców płaskich. Dla wszystkich uczestników zawodów, przewidziane są nagrody i upominki. Dla przybyłych gości – kiełbaska z grilla.

 

foto: http://wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl/?p=4276