Ogłoszenia duszpasterskie 17 Niedziela Zwykła 24 lipca 2016

  1. Od poniedziałku do naszej wspólnoty należy o. Sebastian Marcinkowski, którego serdecznie witamy i życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i dobrego samopoczucia we wspólnocie klasztornej i parafialnej.
  2. We poniedziałek 25-ego jest liturgiczne święto św. Jakuba, patrona naszej diecezji, a także św. Krzysztofa. Jest to dzień imienin br. Krzysztofa kleryka naszego seminarium, który w czasie wakacji jest z nami. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji jutro na godz. 18.00.
  3. Przypominam, że z naszej parafii jak co roku wychodzi grupa pielgrzymkowa „Klasztor w drodze”. Informacje u br. Adama.
  4. W związku z pielgrzymką, we wtorek 26-ego odbędzie się spotkanie organizacyjne. Rozpocznie się o 19.00 Mszą św. w olsztyńskiej katedrze.
  5. W związku ze zbliżającym się świętem Patrona Kierowców, św. Krzysztofa – po każdej Mszy św. po błogosławieństwie a przed pieśnią na zakończenie będzie poświęcenie pojazdów.
  6. Dziś zapowiadana ofiara do puszek na środki transportu dla misjonarzy. Dziękujemy w ich imieniu za wyrazy hojności.
  7. Życzymy Bożej opieki na czas wakacyjnego wypoczynku