Ogłoszenia duszpasterskie 16 Niedziela Zwykła 17 lipca 2016

1. Dziękuje osobom z naszej parafii, które wyraziły chęć przyjęcia pielgrzymów na ŚDM. Będzie ich zdecydowanie mniej i będą rozlokowani w innych parafiach.

2. W poniedziałek 18-ego przychodzi do naszej wspólnoty o. Sebastian Marcinkowski, a we wtorek 19-ego wyjeżdża o. Przemysław Kryspin. Dziękujemy Mu serdecznie za obecność we wspólnocie i parafii, za jego zaangażowanie i życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowej placówce.

3. 18-ego lipca o godz. 16.00 będziemy gościć uczestników XVII-ego Rajdu Rowerowego Środowisk Trzeźwościowych dookoła Polski im. Św. JPII.

4. W środę 20-ego, w dniu w którym byśmy obchodzili imieniny śp. brata Eliasza – będziemy się modlić za jego duszę, na Mszy św. o 7.00.

5. W związku z XVII Ogólnopolskim Tygodniem św. Krzysztofa od 17-24 lipca pt. „Niesiemy Miłosierdzie drogami świata” i akcji „1grosz za 1 kilometr” – będziemy mogli w przyszłą niedzielę złożyć ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

6. Z naszej parafii jak co roku wychodzi grupa pielgrzymkowa „Klasztor w drodze”. Pielgrzymka rozpocznie się 1 sierpnia Mszą św. w Nidzicy, a zakończy 12-ego. Szczegółowe informacje u br. Adama a także w zakrystii. Można przy tej okazji składać intencje do modlitwy z dobrowolną ofiarą. Datki te będą przeznaczona na sprawy organizacyjne pielgrzymki.

7. Dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości i życzymy Bożej opieki na czas wakacyjnego wypoczynku