Ogłoszenia duszpasterskie TRÓJCY ŚWIĘTEJ 22 MAJA 2016

  1. W najbliższy czwartek, 26 maja, będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W naszej parafii procesja rozpocznie się bezpośrednio po Mszy o 10; Nie będzie Mszy św. o godz. 11.3o. Ołtarze w czasie procesji jak co roku przygotowują  poszczególne grupy: 1- FZŚ, 2- Grupa Modlitewna o. Pio 3- przy Krzyżu Papieskim Odnowa w Duchu Św. 4- Żywy Różaniec. Swoje uczestnictwo w procesji traktujmy jako wyraz naszej czci oddawanej Jezusowi Eucharystycznemu i jako zewnętrzny, publiczny znak naszej wiary.

 

  1. Prosimy o przynoszenie do furty płatków kwiatowych, które będą sypane w czasie procesji. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków a chłopców do udziału w procesji w albach. Szczególnie dzieci pierwszokomunijne. W środę o 17.00 będzie próba sypania kwiatów.

 

  1. We wtorek 24 maja o godz.  19.15 – spotkanie pielgrzymów przed pielgrzymką do Rzymu, zapraszamy jeszcze do udziału, mamy kilka wolnych miejsc. Telefon kontaktowy jest podany w gablocie przed kościołem.

 

  1. W poniedziałek Msza Św. z nabożeństwem do Św. O. Pio, intencje można składać w zakrystii.

 

  1. Prezydent Olsztyna oraz Rada Olsztyńskich Seniorów zapraszają na Olsztyńskie Dni Rodziny w piątek 27 maja na scenę staromiejską. Spotkanie artystyczne rozpocznie się o godz. 16.00.

 

  1. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć siostry Obliczanki, które będą zbierały ofiary do puszki na dzieła przez nie prowadzone.
  2. W zakrystii przyjmujemy zapisy na przyjęcie młodzieży Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii.

 

 

  1. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.