Ogłoszenia duszpasterskie 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA 17 kwietnia 2016

 

  1. 23 – ego kwietnia to uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski i archidiecezji Warmińskiej, jak również patrona księdza Arcybiskupa. Pamiętajmy o najdostojniejszym Solenizancie w naszych modlitwach.
  2. Już za dwa tygodnie przeżywać będziemy jubileusz naszej Parafii. W pierwszym dniu położymy akcent na związek powstania parafii z pielgrzymką św. Jana Pawła II do Olsztyna. Drugi dzień będzie nawiązywał do naszej obecności Zakonu Kapucynów w tej naszej parafii. Trzeci dzień jubileuszu będzie dniem centralnym. Szczegóły zostaną umieszczone na plakacie, który w tym tygodniu zawiśnie w gablocie.
  3. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymka autokarowa do Torunia na konsekrację świątyni Matki Bożej, Gwiazdy Nowej Ewangelizacji. A także na jubileuszową Pielgrzymka autokarową do Rzymu. Można się jeszcze zapisać w zakrystii.
  4. Z okazji Jubileuszu nasz kościół będzie pięknie wystrojony w kwiaty. Ofiary na kwiaty można złożyć w nowej skarbonie przy wyjściu z kościoła po lewej stronie.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w najbliższy czwartek 21.04. g.18.00. Obecność obowiązkowa. Proszę zabrać ze sobą indeksy.
  6. Także ostatnie spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w najbliższą niedzielę po Mszy o 13.00.

 

 fot. www.Fronda.pl