Ogłoszenia duszpasterskie 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 03kwietnia

 

 1. Dziś w Niedzielę Bożego Miłosierdzia zapraszamy na godz. 15.00 na uroczystą modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 2. Dziś o 16.00 – warsztaty z duchowości, dotyczące tematyki uzależnień, w dużej sali pod kościołem.
 3. Na jutro tj. na poniedziałek przeniesiona jest z 25-ego marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte w porządku świątecznym o 7.00; 9.00; 11.00 i 18.0. Po wieczornej Mszy nabożeństwo prowadzone przez Odnowę w Duchu Świętym z modlitwą o uzdrowienie.
 4. W najbliższą niedzielę, po Mszy świętej o 13.00 – spotkanie proboszcza z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii, która będzie miała miejsce w naszej parafii 08 maja.
 5. Od jutra tj. 04 kwietnia o 16.15, rozpoczynają się w naszej parafii próby dla dzieci klas trzecich, przed I Komunia św. Obecność jest obowiązkowa. Prosimy o punktualność. Zachęcamy rodziców do aktywnego uczestnictwa w próbach razem ze swoimi dziećmi. W poniedziałki i w środy spotykają się dzieci z klasy 3C i 3E. we wtorki i czwartki z klas: 3A; 3B i 3D.
 6. Młodzież przystąpi do Sakramentu Bierzmowania 01 maja na Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy kandydatów w czwartek na godz. 18.00.
  Natomiast egzamin przed bierzmowaniem będą mieć w przyszłą niedzielę od. 15.00
 7. Katecheza parafialna dla młodzieży licealnej w czwartek o 19.00; dla dzieci w piątek o 16.30, dla gimnazjum we wtorek o 17.00. Zapraszamy też na tą katechezę kandydatów do bierzmowania, którzy mają zaległe spotkania.
 8. 7-ego kwietnia przypada Pierwszy Czwartek miesiąca. Nabożeństwo o 17.30 a potem Msza św. w intencjach III Zakonu.
 9. Przed nami Jubileusz Parafii, pamiętajmy codziennie w naszych modlitwach przez ten miesiąc – o dobre duchowe owoce tego święta. Co nas czeka w czasie uroczystości? Z pewnością piękna liturgia 1-ego, 2-ego i 3-ego maja. A także nasze bliższe spotkanie parafian i gości zarówno w kościele jak też na terenie obejścia klasztornego. Ważne jest byśmy poczuli że to jest nasz jubileusz. Więc bardzo mile jest widziane zaangażowanie parafian.
 10. Polecamy Gościa Niedzielnego wraz z płytą, na której znajduje się recytowana i śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 11. Dzisiejsza puszka przeznaczona jest pomoc ubogim naszej parafii. Życzymy dobrej niedzieli.