Ogłoszenia duszpasterskie 5 NIEDZIELA ZWYKŁA 7luty 2016

  1. Dziś o 16.00 – warsztaty z duchowości dotyczące tematyki uzależnień w sali pod kościołem. A o 17.oo spotkanie z zelatorami Żywego Różańca.
  2. W poniedziałek będzie Msza św. z udziałem Grupa Odnowy w Duchu Świętym. Następnie adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  3. Katecheza parafialna we wtorek o 19.oo dla liceum, w czwartek o 16.30 dla podstawówki.
  4. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze święte w tym dniu o 7.oo; 9.oo; 11.oo; 16.30, 18.oo i 19.30. Tego dni kancelaria nieczynna. W Środę Popielcową obowiązuje nas post ścisły: jeden posiłek postny do syta i dwa mniejsze.
  5. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę święte o godz. 10.oo i 18.oo podczas których będzie udzielany osobom chorym sakrament Namaszczenia Chorych.
  6. W Wielkim Poście w piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.oo dla dzieci, 17.oo dla dorosłych a o 19.oo dla młodzieży. Natomiast Gorzkie Żale z nauką pasyjna będą śpiewane w każda niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15.
  7. Trwają zapisy na wyjazd do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży w dniach 29-31 lipca br. Całościowy koszt ok 500 zł. Zapisy wraz z zaliczką 100 zł w Zakrystii. Będzie to niepowtarzalny czas przeżyty z Ojcem Świętym i młodzieżą z całego świata.
  8. Przygotowujemy się do obchodu Jubileuszu 25-lecia naszej Parafii. W związku z tym będzie nowenna przez 9 niedziel poprzedzających Jubileusz i Triduum wraz z uroczystością Jubileuszową. W związku z jubileuszem – min.przygotowujemy wystawę zdjęć archiwalnych. Wszystkich, którzy posiadają ciekawe zdjęcia dotyczące najpierw namiotu potem kaplicy i wreszcie naszego kościoła i współbraci – prosimy o przyniesienie do zakrystii lub furty klasztornej.
  9. Dziś zbiórka dobrowolnych ofiar do puszki na ubogich z naszej parafii; wyrażamy naszą wdzięczność za każdy dar serca. Bóg zapłać.