Ogłoszenia duszpasterskie –Świętej Rodziny 2015, 27 grudnia 2015

  1. Z radością informujemy, że Brat Jarosław Rajski dekretem Arcybiskupa Wojciecha został przeznaczony do funkcji Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej w naszym kościele.
  2. W ubiegłą niedzielę odbyła się Wigilia dla osób samotnych. Dziękuję Panu Bogdanowi Gęsickiemu i radzie osiedla za współzorganizowanie tego miłego spotkania.
  3. Są zamontowane nowe drzwi do kościoła. Wymagają jeszcze dopracowania zanim zostaną w pełni oddane do użytku. Dziękujemy za ofiary składane na tę inwestycję.
  4. W czwartek– 31 XII – zakończenie roku kalendarzowego. Zapraszamy na nabożeństwo pokutno-błagalne o godz. 17.30. Podziękujemy Panu Bogu za łaski otrzymane w tym roku, przeprosimy za grzechy i prosimy o błogosławieństwo na dalsze życie. O godz. 18.00 będzie uroczysta Msza św. w intencji dziękczynno- błagalnej.
  5. O północy z 31 na 1 stycznia zapraszamy na Mszę św. by w sposób duchowy rozpocząć Nowy Rok Pański 2016.
  6. 1 stycznia Uroczystość Maryi Świętej Bożej Rodzicielki. Tego dnia Msze święte jak w każdą niedzielę. W tym dniu przypada I Piątek miesiąca, ale z racji pierwszego dnia nowego roku – pójdziemy do chorych dopiero 2 stycznia, to jest w sobotę, od 9.00
  7. W I piątek wszystkie nabożeństwa według porządku niedzielnego. W sobotę adoracja od 8.30 – 12.00. Msza święta wynagradzająca za nasze grzechy o 12.00. Zaś o 17.15 różaniec następnie Msza święta w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  8. Ze smutkiem informujemy, ze dwukrotnie została skradziona i zniszczona blacha miedziana dachu przybudówki od strony papieskiego krzyża.
  9. 4 stycznia w poniedziałek rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Kolędowanie będzie się zaczynać w dni powszednie o 16.30 natomiast w soboty od 10.00. W niedziele nie chodzimy. Program kolędy podamy w najbliższą niedzielę.
  10. Przeżywamy Niedzielę św. Rodziny. Polecajmy opiece Matki Bożej i św. Józefa nasze rodziny słowami modlitwy: Pod Twoją obronę…