Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Adwentu – 13 grudnia 2015

 

  1. W tym tygodniu odbędzie się katecheza parafialna dla dzieci w poniedziałek 14-ego o 16.30 i dla młodzieży licealnej we wtorek o 19.00.
  1. W czwartek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny , Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  1. 19 grudnia w sobotę  Ojciec Dariusz Sosnowski będzie obchodził swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy na Mszę święta imieninową na godz. 18.00.
  1. W środę  rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus. Modlitwy nowennowe w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 a w tygodniu na Mszy św. o godz. 7.00.
  1. W sklepiku do nabycia: sianko na stół wigilijny, kartki świąteczne, kalendarze, komplety kolędowe, różańce oraz świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom; koszt świec: – 5 zł.
  1. Dziś po każdej Mszy św. z wyjątkiem 18.00 – zapowiadany kiermasz pierniczków.
  1. Drodzy Parafianie serdecznie dziękujemy za dary złożone w siatkach miłosierdzia, a także tym, którzy bezinteresownie zajmują się organizacją i rozdawaniem darów w ramach Caritas i  pomocy parafialnej. Niech Bóg hojnie wszystkim wynagrodzi swoją łaską.
  1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ramach funduszu parafialnego. Zostaną one przeznaczone na wykonanie nowych drzwi wejściowych do kościoła. Pamiętamy o Was w naszych codziennych modlitwach za braci i dobrodziejów.