Ogłoszenia duszpasterskie 29 niedziela zwykła 18październik2015

  1. Od środy do naszej wspólnoty klasztornej należy o. Piotr Pawlita, którego serdecznie witamy. Życzymy Mu obfitych darów Ducha Świętego, opieki Matki Miłosierdzia oraz dobrego samopoczucia we wspólnocie klasztornej i parafialnej.

 

  1. Wraz z dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się Tydzień Misyjny pt.: „Od nawrócenia do misji”. Pomagamy misjonarzom modlitwą i ofiarą. Dzisiejsza taca jest na ten cel przeznaczona. W ciągu całego tygodnia podczas różańca będą tematyczne rozważania i czytanki różańcowe.

 

  1. Katecheza parafialna odbędzie się w najbliższym tygodniu w następującym porządku: w poniedziałek – gimnazjum, i kandydaci do bierzmowania o godz.19.00. Kandydatów do sakramentu Bierzmowania zapraszamy również na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w najbliższy czwartek 10. o g. 19.00 w kościele. Prosimy o przyniesienie wypełnionych deklaracji. We wtorek o 19.00 będzie katecheza dla młodzieży szkół średnich, a w środę o 16.30 dla dzieci szkoły podstawowej.
  2. W piątek, 23 października, o godz. 18.00 Msza św. dla grupy Modlitwy św. Ojca Pio. Zapraszamy również tych, którzy pragną się przyłączyć do tej grupy modlitewnej.

 

  1. W najbliższą sobotę 24.10. na19.00 zapraszamy Wszystkich pragnących doświadczyć ukojenia i umocnienia swojej wiary do kościoła na kolejne nabożeństwo pod nazwą „Wieczór ze Świętym”. W planie spotkania: liturgia Słowa, konferencja, Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

  1. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się jeszcze kartki wspominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad na Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Intencje mszalne na przyszły rok będziemy przyjmować od 1 listopada.
  3. Drodzy Parafianie, wyrażamy wdzięczność wszystkim osobom, które dbają o porządek w naszym kościele. Już od dłuższego czasu wielkodusznie zaangażowani są ci sami parafianie; serdecznie zapraszamy również nowe osoby chętne do sprzątania świątyni. Prosimy o przyjście w najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 8.00.
  4. Składamy wam drodzy Parafianie i Goście serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Zapewniamy o naszej codziennej za Was