Ogłoszenia duszpasterskie 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22 luty  2015

  1. W Wielkim Poście w piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16 dla dzieci, 17 dla dorosłych a o 19 dla młodzieży. Natomiast Gorzkie Żale z nauką pasyjna będą śpiewane w każda niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy!
  2. W niedzielę 1 marca zapraszamy na godz. 19 na koncert muzyki cerkiewnej zespołu „Kliros”.
  3. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!
  4. W kontekście prześladowania chrześcijan a szczególnie ostatniego mordu na 21 koptyjskich chrześcijanach zapraszamy na adorację w milczeniu dziś na godz. 19 do naszego kościoła. Po wspólnej modlitwie będzie krótkie spotkanie z Besharem i Miladem koptyjskimi chrześcijanami, którzy znali osobiście niektórych zamordowanych w Libii. Będziemy modlić się za prześladowanych i za oprawców. Serdecznie zapraszamy!