Ogłoszenia duszpasterskie 4 NIEDZIELA ZWYKŁA 1 luty 2015

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na Adorację o 17. 30. A na 18 na Mszę święta Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  2. W 1.Piątek miesiąca przed południem chorym zaniesiemy do domów Chrystusa Eucharystycznego.Na Mszę św. o godz.16.3o zapraszamy dzieci z rodzicami. Spowiedź od godz. 16.oo. O godz. 18.oo Msza św. z nabożeństwem do Serca Jezusowego.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.30 do 12.00; o 12.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi; o 17.15 – Różaniec, o 18.00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca ze zmianą tajemnic.
  4. Razem z Grupą Odnowy w Duchu Świętym „Betsaida” zapraszamy jutro o godz. 18.00, na Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  5. 5 lutego wspomnienie świętej Agaty. Tego dnia tradycyjne poświęcenie chleba.
  6. Dziś zbieramy ofiary do puszki na rzecz ubogich z naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc.
  7. Jutro obchodzimy w Kościele święto Ofiarowania Pańskiego, potocznie zwane Matki Bożej Gromnicznej, jest to dzień życia konsekrowanego. Msze święte o godz. 7, 8 i 18, podczas których zostaną poświęcone świece tzw. Gromnice, które można nabyć w sklepiku parafialnym. Tego dnia taca przeznaczona jest na siostry Karmelitanki w Spręcowie.
  8. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego, a w nim druga płyta z filmem o św. Teresie z Avila.
  9. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!