Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Adwentu

 

  1. W czwartek zapraszamy na godz. 18 na Mszę św. w intencji Ojczyzny , Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  2. Samorządowa Rada Osiedla Pojezierze  serdecznie zaprasza Seniorów na uroczysty Koncert Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w czwartek 18 grudnia o godz. 16 w Państwowej Szkole Muzycznej przy  ul. Kościuszki.
  3. 19 grudnia w piątek brat Dariusz Sosnowski będzie obchodził swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy na Mszę święta imieninową na godz. 18.00.
  4. Szczególna Wdzięczność całej parafii należy się osobom dbającym o czystość naszej świątyni, a także tym, które zupełnie bezinteresownie zajmują się organizacją i rozdawaniem darów w ramach Caritasu i pomocy parafialnej. Niech Bóg hojnie im wynagrodzi ten trud i poświęcony czas.
  5. We wtorek rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus. Modlitwy nowennowe w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 a w tygodniu na Mszy św. o godz. 7.00.
  6. W sklepiku do nabycia: sianko na stół wigilijny, kartki świąteczne, kalendarze, komplety kolędowe, różańce oraz świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom; koszt świec: – 5 zł.
  7. Dziś rozpoczęliśmy  parafialne rekolekcje adwentowe, które prowadzi ks. Radosław Gołębiewski. Z racji na rekolekcje porządek będzie następujący: w poniedziałek, wtorek i środę serdecznie zapraszamy na Msze święte o 7, 9, 11, i 18.00. W czasie rekolekcji kancelaria nieczynna. Bieżące sprawy proszę załatwiać bezpośrednio po Mszach świętych lub kontaktując się z proboszczem. W środę podczas każdej Mszy świętej będzie zbierana taca dla naszego Rekolekcjonisty, który jest proboszczem w Chruścielu i Wielkim Wierznie. Już dziś za waszą hojność serdecznie dziękujemy.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary jakie składacie. Pamiętamy o was w naszych codziennych modlitwach za barci i dobrodziejów.