Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Adwentu

 

  1. Dzisiaj zgodnie z prośbą Kościoła zbieramy ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za każdy dar serca.
  2. Jutro, 8 grudnia, obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, tego dnia  Msze św. o godz.  7, 9, 11 i 18.
  3. Już dziś informujemy, że  parafialne rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Radosław Gołębiewski, rozpoczną się w 3 Niedzielę Adwentu. Z racji na rekolekcje porządek będzie następujący: w poniedziałek, wtorek i środę serdecznie zapraszamy na Msze święte o 7, 9, 11, i 18.00. W czasie rekolekcji kancelaria będzie nieczynna. Bieżące sprawy proszę załatwiać bezpośrednio po Mszach świętych lub kontaktując się z Proboszczem. W środę podczas każdej Mszy świętej będzie zbierana taca dla naszego Rekolekcjonisty, który jest proboszczem w Chruścielu i Wielkim Wierznie. Już dziś za waszą hojność serdecznie dziękujemy.
  4. Drodzy Parafianie, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w przygotowaniu paczek świątecznych dla najbardziej tego potrzebujących. Produkty trwałe takie jak: cukier, ryż, słodycze, wędliny hermetycznie zapakowane, prosimy składać od jutra do przyszłej niedzieli do koszy w kruchcie kościoła lub u brata Roberta na furcie.
  5. W sklepiku do nabycia: sianko na świąteczny stół, kartki świąteczne, kalendarze, komplety kolędowe, różańce, świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom; koszt świec: małe – 5 zł, duże – 12 zł.
  6. Jeśli ktoś chce jeszcze nabyć opłatki można dokonać tego w zakrystii, kancelarii lun na furcie klasztornej.
  7. Serdecznie dziękujemy wam za wszelkie dobro jakiego doświadczamy od was każdego dnia. Pamiętamy o was w naszych modlitwach.