Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Adwentu 2014

 

 

 1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczęliśmy okres Adwentu. Zapraszamy codziennie na Godzinki o NMP o godz. 6.30 oraz na Mszę św. Roratnią o godz. 7.00 (prosimy o przynoszenie lampionów – świec); dzieci natomiast w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.30.
 2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca i Pierwsza Sobota miesiąca:
 3. W Czwartek: adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30, o godz. 18.00 Msza św. dla wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
 4. W Piątek: przed południem chorym zaniesiemy do domów Chrystusa Eucharystycznego. Na Mszę św. o godz.16.30 zapraszamy dzieci z rodzicami. Spowiedź od godz. 16.00. O godz. 18.00 – Msza św. z nabożeństwem do Serca Jezusowego.
 5. W sobotę: adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 8.30 do 12.00, po czym Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O 17.15 – różaniec, a o 18.00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
 6. W poniedziałek, o g. 18.00, Msza św. dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z modlitwą o uzdrowienie duchowe. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
 7. W dniach 4-5-6 grudnia, na Mszy św. o godz. 18.00, zostaną wygłoszone rekolekcje dla uzależnionych i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
 8. W sklepiku do nabycia: kartki świąteczne, kalendarze, komplety kolędowe, różańce wigilijne świece Caritas, koszt świec: małe – 5 zł, duże – 12 zł.
 9. Informujemy, że 9 grudnia w godzinach od 15 do 18 wydawane będą produkty żywnościowe dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Świtezianki. Osoby korzystające z pomocy w/w ośrodka winny zgłaszać się z kserokopią aktualnej decyzji uprawniającej do wydania pomocy żywnościowej.
 10. Dziękujemy za ofiary i serdeczne przyjęcie braci w czasie roznoszenia opłatków. Jeśli ktoś chce jeszcze nabyć opłatki można dokonać tego w zakrystii, kancelarii lun na furcie klasztornej.
 11. Serdecznie dziękujemy wam za wszelkie dobro jakiego doświadczamy od was każdego dnia. Pamiętamy o was w naszych modlitwach.