Ogłoszenia duszpasterskie 28 niedziela zwykła 12 październik 2014

 

  1. W poniedziałek, 13 października, po Mszy świętej o godz. 18.00, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z procesją. W czwartek 16 października zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  2. Dziś dzień papieski pod hasłem Jan Paweł II – świętymi bądźcie. Zbieramy dobrowolne ofiary do puszki na rzecz stypendystów Jana Pawła II.
  3.  Podopiecznych Caritas i naszych parafian informujemy, że będą wydawane dary  z programu „Embargo”. We wtorek od godz. 14 do 17 i w środę od 16 do 18. Prosimy o przychodzenie z dowodem osobistym.
  4. W sobotę 18 października br. Łukasz Pyśk obchodzi swoje imieniny. Zapraszamy na mszę święta imieninową tego dnia na godz. 18.00.
  5. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. Na kartkach można dodać konkretny dzień, w którym mają być odczytane. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad na Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Składamy wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Pamiętamy o was w codziennej modlitwie.