Ogłoszenia duszpasterskie 22 niedziela zwykła 31 sierpnia 2014

 

  1. Razem z Grupą Odnowy w Duchu Świętym „Betsaida” zapraszamy jutro  o godz. 18.00, na pierwszą po wakacyjnej przerwie Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  2. Pierwsze powakacyjne spotkanie Chóru Parafialnego odbędzie się w czwartek 4 września o godz. 16.30 w salce przy klasztorze. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zaangażować się i ubogacić sprawowanie liturgii poprzez śpiew, jak również doświadczyć wspólnoty, którą tworzą członkowie chóru.
  3. W środę nasz współbrat Grzegorz Gutek będzie obchodził swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą imieninową 3 września o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu dni odnowy duchowej.  W 1. Czwartek miesiąca, 5 września – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.3o, o godz. 18.oo Msza św. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  5. W 1.Piątek miesiąca, 5 września – przed południem chorym zaniesieniem do domów Chrystusa Eucharystycznego. Na Mszę św. o godz.16.3o zapraszamy dzieci z rodzicami. Spowiedź od godz. 16.oo.  O godz. 18.oo Msza św. z nabożeństwem do Serca Jezusowego. W I sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.30 do 12.00; o 12.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi; o 17.15 – Różaniec, o 18.00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca ze zmianą tajemnic.
  6. Dzieci szkolne zapraszamy na liturgiczne rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się za tydzień – 7 września – na Mszy św. o godz. 13.oo. Prosimy o przyniesienie tornistrów, które będą poświęcone jako narzędzie pracy dzieci. W tym kontekście, Drodzy Bracia i Siostry, pamiętajmy o wsparciu ubogich dzieci i rodzin naszej parafii, na ten cel dzisiaj będą zbierane ofiary do puszek po każdej Mszy św.
  7. 14 września w naszym  archidiecezjalnym Sanktuarium Maryjnym   w Gietrzwałdzie odbędą się doroczne uroczystości odpustowe Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Również tym roku organizujemy naszą parafialną grupę pielgrzymkową do Gietrzwałdu. Przewidujemy, że pielgrzymka wyruszy sprzed naszego kościoła 14 września o 4.20. Prosimy też o pomoc w zorganizowaniu grupy, chętnych na posługę porządkowych i muzycznych prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z bratem Jarosławem Rajskim.
  8.  Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.