Jazz under the church

Dzięki naszym kochanym Braciom Duszpasterzom, 6 czerwca w sali parafialnej, uczestniczyliśmy w przepięknym wydarzeniu muzycznym, koncercie Małgorzaty Hutek „Jazz Under The Church”.

Ubiegłoroczna absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, obdarowała słuchaczy poruszającą wokalizą wybranych psalmów – do autorskiej, niezwykle interesującej i oryginalnej muzyki  –  ze szczególną interpretacją Dobrego Pasterza  (23).

Wysłuchaliśmy  utworów artystki z zamkniętymi oczami i otwartym sercem, obmywani tonami autentycznej sztuki, która budzi najszlachetniejsze doznania estetyczne i duchowe, artystki, która swoją twórczością wyraża chwałę Boga i radość człowieka wiary w Boga. Być może, iż „jazzowa modlitwa” zdawała się pewnym osobom, być czymś „nazbyt odważnym”, budzącym zastrzeżenia i dlatego pominęli to spotkanie … tym razem. Zapraszamy serdecznie droga Małgosiu, gość jak najczęściej w naszej parafii, będzie nas coraz więcej na twoich koncertach i zrealizuj jak najszybciej tę twoją płytę z psalmami, byś zagościła na dobre w naszych domach.

Mariusz

[imagebrowser id=56]