Ogłoszenia duszpasterskie 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA 27 kwietnia 2014

 

  1. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego.  Ten numer poświęcony jest papieżom Janowi XXIII i Janowi Pawłowi II.
  2. Jutro zapraszamy na uroczystość bierzmowania młodzieży naszej parafii. Bierzmowania udzieli bp Jacek Jezierski podczas Mszy św. o godz. 18.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Zapraszamy każdego dnia maja na godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i sobota miesiąca.

W czwartek Zapraszamy na nabożeństwo majowe o 17. 30. A na 18 na  Mszę święta Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

W piątek odwiedzimy naszych chorych od godz. 9. Msza św. dla dzieci o godz. 16.30.

W sobotę 3 maja obchodzimy uroczystość Królowej Polski i Rocznicę uchwalenia konstytucji Polski – Msze święte jak w niedzielę. O 17.30 nabożeństwo majowe a następnie Msza święta w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic.

5. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!

6.  Dziękując Pan Bogu za dar kanonizacji papieży Jana XXIII i Jana Pawła II serdecznie zapraszamy na następujące uroczystości z tej okazji w dniu dzisiejszym:

 

– Nabożeństwo dziękczynne w naszym kościele o godz. 15.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu wraz z Koronką do Bożego Miłosierdzia i rozważaniami o Bożym miłosierdziu.

– Koncert „Iskra miłosierdzia” – kościół pw. Chrystusa Odkupiciela Człowieka, ul kard. S. Wyszyńskiego 11, godz. 18,00. Występują: Mocni w wierze, Chór Warmii i Mazur, Świąteczna Kapela, Soli Deo Gloria. Wstęp wolny.

– Koncert „Świętemu Janowi Pawłowi Śpiewajmy”. Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, godz. 18.30. Występują: Mieczysław Szcześniak, Chór Collegium Juventum, Aurelia Luśnia, Marta Andrzejczyk, Basia Raduszkiewicz.

– Koncert poetycki „Wojtyła”. Eranova, ul. Obrońców Tobruku 3, godz. 19.00. Występują: Chór „ProForma”, Rafał Gajewski, Jan Staruch, Tomasz Żurawlew.