Ogłoszenia duszpasterskie 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 30 marca 2014

 

  1.           W najbliższy piątek, 4 kwietnia, w naszym klasztorze rozpoczną się  Powołaniowe Dni Skupienia dla młodzieży męskiej powyżej 16 roku życia. Potrwają do południa w niedzielę. Zapraszamy wszystkich chętnych.  Zgłoszenia w zakrystii.

2.                Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne:

Dni skupienia prowadzi ks. Antoni Skałba – misjonarz saletyn, proboszcz parafii Matki Bożej Salentyńskiej w Olsztynie.

Zapraszamy na Msze święte w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7, 9, 11 i 18. W środę taca z każdej Mszy świętej przeznaczona będzie na potrzeby wspólnoty Księży Saletynów, gdzie superiorem jest Rekolekcjonista.

3.                W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na katechezę o św. Franciszku  o 17. 00. Wraz z adoracją. A następnie o 18 na  Mszę święta Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

4.                W 1.Piątek miesiąca przed południem chorym zaniesiemy do domów Chrystusa Eucharystycznego. Na Mszę św. o godz.16.00 zapraszamy dzieci z rodzicami. Spowiedź od godz. 15.30.  O godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych o 18.oo Msza św. z nabożeństwem do Serca Jezusowego a o 19.00  Droga Krzyżowa dla młodzieży.

5.                W I sobotę: adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 8.30 do 12.00, po czym Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O 17.15 – różaniec, a o 18.00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

6.                Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!