Ogłoszenia duszpasterskie 7 NIEDZIELA ZWYKŁA 23 luty 2014

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.30 do 12.00; o 12.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi; o 17.15 – Różaniec, o 18.00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca ze zmianą tajemnic. Tego dnia na godzinę 19 zapraszamy na spotkanie wspólnoty 12 kroków dla chrześcijan św. Jakuba. Wejście od strony krzyża papieskiego.
  2. Dnia 2 marca serdecznie zapraszamy mężczyzn na spotkanie z Wielkim Rycerzem i Rycerzami Zakonu Jana Pawła II. Mamy nadzieję, że przy naszym klasztorze powstanie chorągiew tego Zakonu jako żywy pomnik Jana Pawła II. Spotkanie rozpoczniemy w kościele o godz. 15.00 Adoracją i koronką do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy!
  3. Pamiętajmy o Ukrainie w naszych modlitwach. Jako parafia pragniemy włączyć się w bezpośrednią pomoc mieszkańcom Ukrainy. Jeśli ktoś chce finansowo wesprzeć ludzi na Ukrainie zachęcam do złożenia ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła. My za pomocą Caritasu przekażemy te ofiary bezpośrednio potrzebującym.
  4. Serdecznie zapraszamy na  pielgrzymkę do Rzymu z okazji kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII. Szczegóły znajdują się gablotach przed kościołem  i na naszej stronie internetowej. Informacje i zapisy również w zakrystii.
  5.  Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!