Ogłoszenia duszpasterskie 5 NIEDZIELA ZWYKŁA 9 luty 2014

 

  1. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy na Mszę święte o godz. 10.00 i 18.00 podczas których będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.
  2. W czwartek 13 lutego zapraszamy na Mszę św. w intencji Kościoła, Papieża Franciszka, i Ojczyzny.
  3. Zachęcamy do składania w specjalnej skarbonce intencji do Matki Bożej Miłosierdzia, które będą odczytywane podczas środowego nabożeństwa. W tych intencjach w środę o godz. 18.00 odprawiania jest zawsze Msza święta.
  4. W związku z tym, że pojawiają się pytania dlaczego w kościele jest zimno, pragniemy was poinformować, że nie jest to zależne od nas. Ogrzewanie jest włączone 24 godziny na dobę przez cały sezon grzewczy. Grzane jest na tyle na ile jest w stanie system grzewczy. Nie pozostaje nam nic innego jak z utęsknieniem oczekiwać wiosny, która już za rogiem.
  5. Przypominamy, że w naszej parafii organizujemy pielgrzymkę na uroczystość kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII. Szczegóły dotyczące wyjazdu zostały umieszczone w gablotach przed kościołem  i na naszej stronie internetowej. Informacje i zapisy również w zakrystii.
  6. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!