Ogłoszenia duszpasterskie – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA 19 stycznia 2014

 

  1. W tym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie zwane tradycyjnie kolędą. Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością naszych parafian za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. W przyszłym tygodniu proboszcz parafii brat Marcin Radomski w czasie niedzielnych kazań przedstawi sprawozdanie z kolędy.
  2. Dnia 21 stycznia brat Jarosław Rajski obchodzi swoje imieniny. Serdecznie wszystkich zapraszamy na Mszę święta w jego intencji tego dnia o godz. 18.00.
  3. Dnia 23 stycznia serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Ojca Pio na Mszę świętą Grupy Modlitwy Ojca Pio.
  4. Zachęcamy do zakupu i czytania dwumiesięcznika o trzeźwym życiu duchowym „Trzeźwymi Bądźcie”.
  5. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji społecznej „Najpiękniejszy dar to życie”. Szczegóły w gablocie.
  6. Instytut Kultury Chrześcijańskiej przy ul. Kopernika 47 zaprasza na wykład ks. Pawła Bortkiewicza pt. Gender-ideologia za maską nauki. Spotkanie odbędzie się w Instytucie dnia 13 lutego o godz. 18.00.
  7. Trwa Tydzień Modlitwy o jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tym w naszych modlitwach.  W naszej parafii jedność chrześcijan będziemy polecać Matce Bożej Miłosierdzia dnia 22 stycznia podczas nabożeństwa.
  8. W dniu dzisiejszym serdecznie zapraszamy na zorganizowany przez Ministrantów i ich Rodziców kiermasz ciast. Zachęcamy do spotkania się w klasztorze aby wspomóc ich wypoczynek podczas ferii zimowych.
  9. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!