Ogłoszenia duszpasterskie – 31 Niedziela Zwykła

 

  1. W związku z tym, że w ostatnim czasie sporo było zbiórek, dziś nie zbieramy do puszki tak jak tradycyjnie w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Jesteśmy wam wdzięczni za wszelkie ofiary jakie składacie na ubogich, klasztor i kościół oraz na wypominki. Staramy się jak najlepiej potrafimy dysponować tymi środkami. Serdecznie wam dziękujemy za waszą życzliwość i wsparcie.  Za tydzień taca na fundusz parafialny.
  2. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych, które nadal można składać w zakrystii, na tacę i w kancelarii w godzinach jej otwarcia. Codziennie w tej intencji odmawiamy różaniec o godz. 17.15 i sprawujemy Eucharystię o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek, o g. 18.00, Msza św. dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z modlitwą o uzdrowienie duchowe; w czwartek o 18.00 – Msza św. dla wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Jest to pierwszy czwartek miesiąca.
  4. W poniedziałek, 4 listopada, odwiedzimy chorych naszej parafii. Prosimy o przypomnienie tego swoim chorym domownikom, sąsiadom i przyjaciołom.
  5. Dla małżonków pragnących odnowić i pogłębić swoją więź małżeńską proponujemy Spotkania Małżeńskie. Rekolekcje odbędą się w Domu Misyjnym w Gietrzwałdzie w dniach od 22 do 24 listopada. Szczegóły w zakrystii i na plakacie.  Zapraszamy także na wieczory dla zakochanych, które są formą przygotowania przedmałżeńskiego. Początek 12 listopada przy parafii św. Józefa na Zatorzu. Zapraszamy także na rekolekcje dla małżeństw w związkach cywilnych lub w powtórnych związkach po rozwodzie w dniach 6-8 grudnia w Warszawie. Szczegóły w zakrystii.
  6. Już dzisiaj informujemy, że po parafialnym odpuście bracia będą roznosić opłatki po naszej parafii. Zwracamy uwagę na to, że do tego są tylko upoważnieni bracia kapucyni chodzący w habitach, nikt inny. Szczegółowy harmonogram roznoszenia zostanie podany później.