NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA 24 LISTOPAD 2013

 

 

  1. Już dzisiaj informujemy, że w dniach 12-13-14 grudnia, na Mszy św. o godz. 18.00, zostaną wygłoszone rekolekcje dla uzależnionych i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Zapraszamy codziennie na Mszę św. Roratnią o godz. 7.00 (prosimy o przynoszenie lampionów – świec); dzieci natomiast w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.30.
  3. W sobotę 30 listopada będziemy obchodzić Uroczystość św. Andrzeja Apostoła, głównego patrona naszej archidiecezji. Tego dnia Msze św. w porządku świątecznym, czyli o 7, 9 ,11 i o 18. W tym dniu swoje imieniny obchodzi br. Andrzej Romanowski, serdecznie zapraszamy naszych parafian na Mszę świętą imieninową o godz. 18.00.
  4. W sklepiku do nabycia: kartki świąteczne, kalendarze, komplety kolędowe, różańce, świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom; koszt świec: małe – 5 zł, duże – 12 zł.
  5. Do dzisiejszego  Gościa Niedzielnego dołączony jest kalendarz na Nowy Rok. Zapraszamy do zakupu.
  6. Serdecznie dziękujemy wam za wszelkie dobro jakiego doświadczamy od was każdego dnia. Pamiętamy o was w naszych modlitwach.