Ogłoszenia duszpasterskie 29 niedziela zwykła 20 październik 2013

 

  1. W dniach od 23 do 25 października w naszej parafii odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne. Spotkania rekolekcyjne w tych dniach bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 18.00. 26 października w naszej parafii rozpocznie się uroczysta peregrynacja Matki Bożej w znaku obrazu Matki Miłosierdzia z Katedry. Będziemy witać w sposób szczególny Matkę Miłosierdzia w domu jakim jest nasz kościół parafialny, który jest archiprezbiterialnym sanktuarium Matki Miłosierdzia. Powitanie obrazu o 17.00, następnie różaniec i Msza święta pod przewodnictwem Arcybiskupa Wojciecha Ziemby. Po Mszy świętej adoracja przy obrazie i apel Maryjny o 21. Program szczegółowy w gablocie przed kościołem.  Serdecznie zapraszamy!
  2. W środę, 23 października, o godz. 18.00 Msza św. dla grupy Modlitwy św. Ojca Pio. Zapraszamy również tych, którzy pragną się przyłączyć do tej grupy modlitewnej.
  3. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. Na kartkach można dodać konkretny dzień, w którym mają być odczytane. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad na Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na fundusz parafialny: wyniosły one 4185 zł. Natomiast na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1615 złotych.
  5. Składamy wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Pamiętamy o was w codziennej modlitwie.