Ogłoszenia duszpasterskie 25 niedziela zwykła 22 wrzesień 2013

 

  1. Razem ze wspólnotą Modlitwy Ojca Pio serdecznie zapraszamy na spotkanie z ojcem  Pio w dzień jego wspomnienia 23 września. Nabożeństwo do ojca Pio o godz. 17.30 następnie Msza święta a po Mszy adoracja oraz różaniec z ojcem Pio do godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy!
  2. W środę, 25 września, rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy przez kolejnych 9 dni na wspólną Mszę św. i refleksję o życiu Świętego Biedaczyny o godzinie 18.00, aby jak najlepiej przygotować się na nasze franciszkańskie święto.
  3. 1 października zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na spotkanie, które odbędzie się w kościele o godz. 19.00.
  4.  Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.  W miesiącu wrześniu na fundusz parafialny została złożona ofiara w wysokości 4353, natomiast puszka na ubogich naszej parafii 1233 zł. Jesteśmy wam wdzięczni za te ofiary. Dzięki wam możemy spokojnie już myśleć o zimowym ogrzewaniu kościoła i klasztoru aby wszystkim było ciepło. Niech Pan was błogosławi.