Ogłoszenia duszpasterskie 24 niedziela zwykła 15 wrzesień 2013

1.  Razem ze wspólnotą Modlitwy Ojca Pio serdecznie zapraszamy na spotkanie z ojcem Pio w dzień jego wspomnienia 23 września. Nabożeństwo do ojca Pio o godz. 17.30 następnie Msza święta a po Mszy adoracja oraz różaniec z ojcem Pio do godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy!
2.We wtorek 17 września serdecznie zapraszamy na Mszę świętą imieninową br. Roberta Kotary o godz. 7.00. Tego dnia jest wspomnienie Stygmatów św. Franciszka. Trzeci Zakon wraz ze wspólnotą zaprasza na śpiew godzinek ku czci świętego Franciszka z Asyżu na godz. 6.30.
3. W czwartek 18 września o godz. 18.00 Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę świętą w intencji Ojczyzny, Radia Ma-ryja i Telewizji Trwam.
4. W czwartek po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na naukę pieśni do Matki Miłosierdzia.
5. Zapraszamy na Kurso-rekolekcje, które odbędą się w Ośrodku Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu w dniach od 3 do 6 października. Szczegóły w zakrystii lub u brata Marcina.
6. 1 października zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na spotkanie, które odbędzie się w kościele o godz. 19.00.
7. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzisiejsza puszka na prośbę Arcybiskupa Ziemby jest przeznaczona na Zapomogowy Fundusz Archidiecezjalny.