Ogłoszenia duszpasterskie 22 niedziela zwykła 1 wrzesień 2013

  1. Razem z Grupą Odnowy w Duchu Świętym „Betsaida” zapraszamy jutro  o godz. 18.00, na pierwszą po wakacyjnej przerwie Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  2. We wtorek nasz współbrat Grzegorz Gutek będzie obchodził swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą imieninową 3 września o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu dni odnowy duchowej.  W 1. Czwartek miesiąca, 5 września – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.3o, o godz. 18.oo Msza św. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  4. W 1.Piątek miesiąca, 6 września – przed południem chorym zaniesieniem do domów Chrystusa Eucharystycznego. Na Mszę św. o godz.16.3o zapraszamy dzieci z rodzicami. Spowiedź od godz. 16.oo.  O godz. 18.oo Msza św. z nabożeństwem do Serca Jezusowego. W I sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.30 do 12.00; o 12.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi; o 17.15 – Różaniec, o 18.00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca ze zmianą tajemnic.
  5. Dzieci szkolne zapraszamy na liturgiczne rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się za tydzień – 8 września – na Mszy św. o godz. 13.oo. Prosimy o przyniesienie tornistrów, które będą poświęcone jako narzędzie pracy dzieci. W tym kontekście, Drodzy Bracia i Siostry, pamiętajmy o wsparciu ubogich dzieci i rodzin naszej parafii, na ten cel dzisiaj będą zbierane ofiary do puszek po każdej Mszy św.
  6. 7 września zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów i kandydatów na ministranta na spotkanie w Sali zielonej w klasztorze o godz. 9.00.
  7. Za tydzień w naszym  archidiecezjalnym Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie odbędą się doroczne uroczystości odpustowe Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Również tym roku organizujemy naszą parafialną grupę pielgrzymkową do Gietrzwałdu. Przewidujemy, że pielgrzymka wyruszy sprzed naszego kościoła 8 września o godz.  4.20. Prosimy też o pomoc w zorganizowaniu grupy, chętnych na posługę porządkowych i muzycznych prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z bratem Jarosławem Rajskim.
  8. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.  Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na fundusz parafialny.