Ogłoszenia duszpasterskie 12 niedziela zwykła 23 czerwca 2013

 

  1. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie zaprasza do oddania krwi w mobilnym punkcie poboru krwi dnia 30 czerwca w godz. 8-12 ustawionym na placu przy naszym kościele. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji. Szczegóły w gablocie.
  2. Jutro-24 czerwca uroczystość św. Jana Chrzciciela – Msze święte jak w dzień powszedni. Tego dnia kancelaria jest nieczynna.  Zapraszamy na Mszę świętą w intencji uczniów i Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 3 na godz. 10.30.
  3. W piątek 28 czerwca zapraszamy na godz. 18 na Mszę świętą imieninową brata Pawła Malesy wikariusza parafii i ekonoma.
  4. W sobotę uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia Msze święte o 7, 9, 11 i 18.00. Taca tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.
  5. Dzięki waszej hojności i ofiarności rozpoczęliśmy prace konserwacyjno-renowacyjne w naszym klasztorze. Bardzo wam dziękujemy za każda ofiarę złożoną na ten cel. Za wszelkiej ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.