Ogłoszenia duszpasterskie 11 niedziela zwykła 16 czerwca 2013

 

  1. Życie zakonne braci Kapucynów charakteryzuję się niezwykłą dynamiką. W związku z tym br. Tomasz Rogaliński został mianowany kapelanem Szpitala Wojewódzkiego w Lublinie. Uda tam się 24 czerwca. Dziękujemy mu za roczną posługę w naszej wspólnocie życząc wielu łask na drodze posługi osobom chorym. W naszej wspólnocie witamy ojca Jana Chryzostoma Mańczuka, jubilata, którym opiekuje się brat Robert Kotara.
  2. Wakacyjny odpoczynek dla dzieci naszej parafii „LATO W KLASZTORZE” w tym roku odbędzie się w dniach 1-12 lipca od 9.oo do 13.oo z wyjątkiem soboty i niedzieli. Dzieci można zgłaszać 0d 17 do 26 czerwca w kancelarii w czasie jej otwarcia lub u pani Joli  – katechetki. Przy zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, adres  i PESEL dziecka oraz rodzica lub prawnego opiekuna. Będziemy wdzięczni za wszelkie ofiary składane na ten cel.
  3. W sobotę 22 czerwca wyrusza pielgrzymka Róż Różańcowych  do Rywałdu Królewskiego, Jabłonowa Pomorskiego oraz Nowego Miasta Lubawskiego. Zbiórka uczestników pielgrzymki przed kościołem  6.40 odjazd godz. 7.00. Polecamy się modlitwie parafian.
  4. We wtorek na godz. 18  zapraszamy na Mszę św.  podczas, której będziemy się modlić za nasze miasto.
  5. W czwartek zapraszamy na godz. 18 na Mszę św. Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  6. Dnia 23 czerwca zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe połączone z modlitwą do Ojca Pio i na Mszę święta Grupy Modlitwy Ojca Pio.
  7. Za wszelkiej ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. Ofiary składane dziś do puszki są przeznaczone na Archidiecezjalny Fundusz Zapomogowy.