Ogłoszenia duszpasterskie 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA 7 kwietnia 2013 NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

  1. Jutro obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną z 25 marca. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7, 9, 11 i 18.
  2. We wtorek 9 kwietnia zapraszamy na spotkanie Grupy modlitwy Ojca Pio o godz. 19.00.
  3. W przyszłą niedzielę 14 kwietnia w naszej parafii będziemy mieli relikwie św. Wojciecha w ramach nowenny przed uroczystością Patrona naszej Archidiecezji. Tego dnia nowennowy dzień skupienia w parafii ze św. Wojciechem poprowadzi ojciec Dariusz Sosnowski.  Serdecznie zapraszamy!
  4. Związek Sybiraków oddział w Olsztynie zaprasza na 25 ogólnoświatową pielgrzymkę Sybiraków na Jasną Górę i do Lichenia w dniach 11-13 maja. Szczegóły w zakrystii.
  5. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego. W tym numerze wywiad z Pawłem Kukizem o Platformie Oburzonych,  o długiej drodze siostry Faustyny na Ołtarze, o Polsce w trzy lata po Smoleńskiej tragedii oraz doskonały tekst o nowym filmie Cristiada ukazującym historię powstania Cristeros w Meksyku w latach 1926-29 przeciwko masońskiej władzy ówczesnego Meksyku. Film także można obejrzeć w naszym olsztyńskim kinie, do czego zachęcamy!
  6. Serdecznie zapraszamy do nabycia w sklepiku płyty z pięknymi pieśniami o Matce Bożej Ostrobramskiej. Jest tam także śpiew koronki do Matki Bożej Miłosierdzia, którą śpiewamy podczas naszych środowych nabożeństw do Matki Bożej. Płyta jest doskonale zrobiona. Z całego serca polecamy! Cena 25 złotych.
  7. Dziś jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca zbiórka do puszki na rzecz ubogich naszej parafii. Za ofiary serdecznie dziękujemy. Za tydzień taca na fundusz parafialny.
  8. Za wszelkiej ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!