Ogłoszenia duszpasterskie IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10 marca 2013

 

  1. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego. W tygodniu w którym rozpocznie się konklawe w sposób szczególny polecamy opis najbardziej popularnych kardynałów świata.
  2. W poniedziałek 11 marca zapraszamy na godz. 19.00 do sali pod kościołem na projekcję  filmu October Baby. „Film ukazuje Boga, który ze zła potrafi wyprowadzić dobro. Boga, który daje siłę do przebaczenia sobie i innym, który daje nam pełnię życia! Pokazuje całą prawdę o aborcji, o jej szerokim oddziaływaniu”.  Wstęp wolny.
  3. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie brata Roberta Kotarę, który dołączył do naszej wspólnoty 7 marca.  Pełni funkcję furtiana w naszym klasztorze, tak więc będziecie mieli okazję często się z nim widywać.  Bratu Robertowi życzymy Bożego błogosławieństwa.
  4. Dzięki ofiarom naszych parafialnych Róż Różańcowych zamówiliśmy specjalne ozdobne elementy na ołtarz i ambonki z pięknymi elementami. Bardzo serdecznie dziękujemy Różom za ofiary. Planujemy zrobić podobne ozdoby haftowane na każdy okres liturgiczny.
  5. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się we wtorek o godzinie 19.00 w salce w klasztorze.
  6. Tych wszystkich, którzy pragną zgłębiać Słowo Boże zapraszamy w każdy czwartek do klasztoru na godz. 17.00 na Liturgię Słowa Bożego.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale wyjątkowo  o godz. 17.00, które poprowadzi chór „Golgoty Młodych”.
  8. Najbliższe konferencje dla narzeczonych rozpoczną się 12 marca. Spotkania będą odbywać się we wtorki o godz. 19.15 w Sali Instytutu Kultury Chrześcijańskiej w Olsztynie przy ul. Kopernika 47 (obok kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa). Szczegóły dotyczące zapisów w zakrystii, kancelarii lub bezpośrednio u proboszcza.
  9. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz parafialny. Serdecznie dziękujemy z ofiary składane na ten cel.
  10. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!