Ogłoszenia duszpasterskie III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3 marca 2013

 

  1. Zachęcamy do zakupu „Gościa Niedzielnego” wraz z filmem dokumentalnym pt. „Brat, przyjaciel, papież”, w którym rodzina i przyjaciele Josepha Ratzingera opowiadają o dzieciństwie, latach młodzieńczych i okresie studiów seminaryjnych przyszłego papieża. Polecamy również artykuł „wybory pod kluczem – historia i teraźniejszość  konklawe” czyli wyboru papieża. Cena 4.50.
  2. W poniedziałek rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla Szkoły Podstawowej.  Spotkania w naszym kościele od poniedziałku do środy włącznie o godz. 10.30 oraz o 12.  Rekolekcje poprowadzi o. Michał Gawroński, ojciec duchowny naszego kapucyńskiego seminarium w Lublinie.
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza jutro na Mszę św. o godz. 18.00 a następnie na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.
  4. Tych wszystkich, którzy pragną zgłębiać Słowo Boże zapraszamy w każdy czwartek do sali zielonej na godz. 17.00 na Liturgię Słowa Bożego.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na Adorację o 17. 30. A na 18 na Mszę świętą Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  6. Spotkanie Kuźni Wiary – projektu Braci Kapucynów i Frondy – odbędzie się w środę 6 marca o godz. 19.00 w sali pod kościołem. Zaproszonymi gośćmi są: Tomasz Terlikowski i Łukasz Adamski, a tematem będzie „wiara w sieci”. Serdecznie zapraszamy.
  7. Najbliższe konferencje dla narzeczonych rozpoczną się 12 marca. Spotkania będą odbywać się we wtorki o godz. 19.15 w Sali Instytutu Kultury Chrześcijańskiej w Olsztynie przy ul. Kopernika 47 (obok kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa). Szczegóły dotyczące zapisów w zakrystii, kancelarii lub bezpośrednio u proboszcza.
  8. Za tydzień taca zostanie przeznaczona w całości na fundusz parafialny.
  9. Zachęcamy dziś do składania ofiar do puszek na rzecz ubogich z naszej parafii.
  10. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!