Ogłoszenia duszpasterskie I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17 luty 2013

 

  1. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego. W tym tygodniu o decyzji Papieża, którą trzeba przyjąć z wiarą . Ile waży grzech ciężki? O tym jak rozróżnić grzech lekki od ciężkiego  dowiemy się od o. Piotra Jordana Śliwińskiego, kapucyna. Polecamy!
  2. Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się w najbliższy czwartek 21 lutego o godz. 18.oo. Taca z tej Mszy przeznaczona będzie na działalność Radia.  Po Mszy świętej spotkanie Koła Przyjaciół i chętnych, pragnących włączyć się w to dzieło, w salce w klasztorze. Zapraszamy!
  3. Taca z funduszu parafialnego wyniosła 4100 zł. Serdecznie dziękujemy.   Mamy nadzieję, że do rekolekcji wielkopostnych zostaną w pełni wykończone nasze konfesjonały.
  4. Zachęcamy do składania w specjalnej skarbonce intencji do Matki Bożej Miłosierdzia, które będą odczytywane podczas środowego nabożeństwa. W tych intencjach w środę o godz. 18.00 odprawiania jest zawsze Msza święta.
  5. 23 lutego zapraszamy na nabożeństwo do Ojca Pio na 17.30 a następnie na Mszę świętą naszej Grupy Modlitewnej Ojca Pio.
  6. Najbliższe konferencje dla narzeczonych rozpoczną się 12 marca. Spotkania będą odbywać się we wtorki o godz. 19.15 w Sali Instytutu Kultury Chrześcijańskiej w Olsztynie przy ul. Kopernika 47 (obok kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa). Szczegóły dotyczące zapisów w zakrystii, kancelarii lub bezpośrednio u proboszcza.
  7. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!